KURUMSAL

Deneyimli kadrosu, titiz işçiliği ve güçlü tedarikçileri ile yatırımlarını öz sermayesiyle yapan firmamızın merkezi Trabzon’dadır.

Kuruluşundan itibaren özverili ve titiz çalışmaları ile kendini geliştiren firma güçlü teknik kadrosu ve kaliteli üretimi sayesinde büyük ölçekli ve kısa sürede tamamlanan inşaat işlerinden  aranılan firması olmuştur.

YAŞAR YAPI , taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ile herkes tarafından tercih edilen firma haline gelmiştir.

Yapılarının planı o bölgenin bütün genel ihtiyaçlarını kapsayacak şekilde hazırlanmakta olup; tüketici şartlarının yerine getirilmesi için sektördeki teknolojik yenilikler yakından takip edilmektedir.

YAŞAR YAPI, hedeflerine ve taahhütlerine ulaşmak için kaliteyi ön planda tutan bir çalışma disiplinine sahip olup zaman içinde bilgi, insan, finansman, üretim ve hizmet kaynaklarını geliştirmiştir. Sektörde bulunduğu konumunu korumak ve daha iyiye doğru geliştirmek için çalışmalarını toplam kalite yönetimi üzerine yoğunlaştıran bir şirkettir.